Nowa, lepsza formuła!

Edycja 2021 odbędzie się w nowej, ulepszonej formie. W ramach tej edycji planujemy zorganizować:

W 2021 roku odbędą się takie konkurencje jak:

Linefollower

Linefollower 3D

Sumo

MiniSumo

Więcej drużyn, więcej sprzętu i więcej niezapomnianych wrażeń. Jak co roku będzie to 40-godzinny hackathon z budowy robota mobilnego, którego zadane uczestnicy poznają dopiero na starcie konkursu. Zbudowane na miejscu konstrukcje zmierzą się w wielkiej bitwie finałowej.

Podczas konferencji będzie można wziąć udział w licznych prelekcjach przedstawicieli polskiego i europejskiego świata robotyki. Dzięki przeniesieniu konferencji na czas, który nie koliduje z konkurencjami turniejowymi, uczestnicy będą mieli możliwość wzięcia udziału w wykładach, warsztatach oraz networkingu nie tracąc przy tym cennego czasu turniejowego.

W tej edycji planujemy nowy rozbudowany Freestyle - więcej przestrzeni na prezentacje projektów i więcej kategorii. W tej konkurencji zmierzą się zarówno amatorzy z domowymi konstrukcjami zbudowanymi w gronie rodziny, entuzjaści prezentujący prototypy gotowych urządzeń oraz projektanci ze swoją koncepcją nowoczesnego designu. Uczestnicy będą walczyć o cenne nagrody, a ich prace będą oceniane przez profesjonalistów.

To otwarty element naszego wydarzenia kierowany zarówno do uczestników, jak i odwiedzających. W ramach pikniku będzie można wziąć udział w śledzeniu zmagań turniejowych, pokazach robotycznych oraz licznych warsztatach i konkursach. Przewidujemy wiele atrakcji zarówno dla amatorów robotyki, jak i najmłodszych odwiedzających nasze wydarzenie. 

Harmonogram 2021

Poniższy harmonogram jest orientacyjny i może ulec zmienia bliżej daty wydarzenia.

19:00 Start Robohackathonu

10:00 Start Konferencji

12:00 Przerwa kawowa i networking

14:30 Lunch i networking

18:00 Zakończenie konferencji

18:30 Rozstawianie stanowisk FreeStyle

20:00 Integracja uczestników9:00 Rejestracja uczestników

10:00 - 17:00 Konkurencje

10:00 - 17:00 Piknik robotyczny

17:00 - Finał Robohackathonu

18:00 Rozdanie nagród

Miejsce wydarzenia

Gdański Park Naukowo-Technologiczny, ul. Trzy Lipy 3, Gdańsk

Więcej szczegółów wkrótce!

A tymczasem zapraszamy do udziału w edycji 2020.