Edycja 2020 -ONLINE!

Z powodu zagrożenia epidemiologicznego edycja 2020 naszego turnieju niestety nie może odbyć się w dotychczas planowanej formule. Zaplanowane wydarzenie w pełni zostanie przeniesione na rok 2021, ale już dziś zapraszamy Państwa na wydarzenie online podczas którego odbędzie się m.in. coroczny Robohackathon oraz liczne konkursy z nagrodami dla naszych fanów.

Transmisja online

Całość wydarzenia w tym roku została przeniesiona do sieci. Podczas transmisji na naszym kanele YouTube oraz na wydarzeniu na facebook'u będzie można zobaczyć m.in. spotkania z profesjonalistami ze świata robotyki, prezentacje technologii, prezentacje prac konkursowych czy odbyć wirtualny spacer po Laboratorium Robotycznym. Transmisje będą trwały 3 dni od 19:00 w piątek 25 września aż do niedzieli!

Szczegółowy harmonogram znajdziesz tutaj!

Robohackathon 2020

W tym roku zmieniamy nieco formułę 🙂 Jak co roku odbędzie się 40-godzinny maraton budowy robotów, jednak tym razem to Wy wybierzecie, gdzie chcecie zbudować swojego robota. Czy to będzie dom, świetlica, plaża czy piwnica, zbierzcie 6-osobową drużynę i zbudujcie konstrukcję, która wykona zadanie konkursowe.

Konkursy z nagrodami

Weź udział w konkursach online i wygraj zestawy gadżetów turniejowych! 

Prace konkursowe (opis, rysunki, zdjęcia, filmy, modele 3d) należy przesłać na adres bbr@srskalp.pl do dnia 23-09-2020. W tytule maila należy podać tytuł konkursu oraz imię i nazwisko twórcy.

Rozstrzygnięcie konkursów odbędzie się online 27-09-2020.

Konkurs plastyczny dla najmłodszych

Konkurs przeznaczony dla najmłodszych entuzjastów robotyki. Zachęcamy do stworzenia pracy plastycznej przedstawiającej robota - formuła jest dowolna. Warunkiem wzięcia udziału jest przesłanie mailowo pracy w formie cyfrowej jako zdjęcie lub krótki film oraz opis co przedstawia praca. Prosimy także o podanie wieku, imienia i nazwiska twórcy.

REGULAMIN

GALERIA ZGŁOSZEŃ

Miss/Mister BBRa 2020

Prześlij nam zdjęcie swojego robota i napisz, czemu to właśnie on powinien zostać Miss/Mister 2020. Każda osoba chcąca wziąć udział musi przygotować krótki opis swojej konstrukcji wraz ze zdjęciami i/lub filmem. Można opisać dotychczasowe osiągnięcia, proces tworzenia konstrukcji i pokazać jej unikatowość. Konstrukcje mają szansę zostać pokazane na naszej stronie oraz fb wydarzenia.

REGULAMIN

GALERIA ZGŁOSZEŃ

Turniejowa Pasta

Wiemy, że najlepsze historie zaczynają się od słów "Potrzymaj mi lutownicę...", dlatego zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie na najlepszą turniejową Pastę! Opowiedz nam swoją najlepszą historię związaną z zawodami robotów,a być może to właśnie Twoja historia podbije internet! Wytęż swój umysł i podziel się z nami swoimi wspomnieniami 🙂

REGULAMIN

Zaprojektuj tor Linefollower 3D

Pokaż nam na jakim torze chciałbyś się ścigać w kolejnej edycji turnieju, a być może to właśnie Twój pomysł wcielimy w życie! Forma prezentacji pomysłu jest dowolna. Prześlij nam zdjęcie, film, dokumentację w pdf lub model 3d (.step, .stl, .iges, .fbx, link do przeglądarki pliku 3d). Niech jedynym ograniczeniem będzie Twoja wyobraźnia! 

REGULAMIN